Przemówienia/prezentacje

Coaching oraz doradztwo dla przemawiających/prezentujących

Chcecie Państwo poruszyć słuchaczy swoim przemówieniem/wykładem? Chcecie aby ktoś Wam powiedział „słyszałem 3 lata temu Pani/Pana przemówienie i nadal pamiętam prawie każde słowo”? Z pewnością chcecie przy pomocy Waszych prezentacji przekonać klientów i sprawić aby ci zadawali pytania.

Czujecie Państwo zdenerwowanie albo coś Was „uciska w żołądku” przed wystąpieniem publicznym? Waszym życzeniem i celem jest przemawiać z pewnością siebie oraz przekonać słuchaczy do swoich pomysłów. Coaching w dziedzinie przemówień/prezentowania firmy KMKM – Key Message/Knowing Market jest dla Państwa właściwą odpowiedzią. Dzięki naszemu wsparciu wielu klientów przełamało strach przed wystąpieniami publicznymi i zrealizowało swoje cele.

Treningi z przemawiania/prezentowania

W oparciu o analizę Państwa potrzeb, środowisko pracy oraz zastany stan umiejętności, przygotujemy trening dla grupy do 10 osób. Wspólnie wypracowujemy formułę. W zależności od potrzeb możecie Państwo liczyć też na zaangażowanie specjalistów z zagranicy i trening w wybranym języku. Moja firma współpracuje z najlepszymi specjalistami i jednocześnie praktykami w Europie , w tym z European Association of Speakers and Trainers / European Professional Trainers Group.

Mówczyni

Planujecie Państwo wydarzenie firmowe, np. spotkanie sił sprzedaży, bankiet bądź event z Państwa klientami? Szukacie mówczyni, która poruszy słuchaczy, dotknie ich serc w wyjątkowy sposób? Potrzebujecie inspiracji, humoru i pasji?

Przemawiam na tematy sprzedaż, prezentowanie, przywództwo, zespół, biznes w Niemczech i w Polsce, kluczowe wartości w życiu i biznesie. Firma KMKM - Key Message/Knowing Market oferuje wykłady i przemówienia dopasowane do Państwa założeń i agendy wydarzenia. Proszę o kontakt Wspólnie określimy interesujący Państwa temat.