Komunikacja międzykulturowa

Przemówienia/prezentacje dla słuchaczy z Niemiec i obszaru niemieckojęzycznego

Współpracujecie Państwo z partnerami z Niemiec lub zamierzacie nawiązać nowe kontakty w sąsiednim kraju? To oznacza, że w Waszych przemówieniach, prezentacjach i rozmowach biznesowych z partnerami niemieckimi musicie uwzględniać różnice międzykulturowe. Niemcy i Polacy różnią się od siebie. Znamy to doskonale z praktyki! Z pewnością nie chcecie Państwo popełniać faux pass, które postawią Was i Waszą firmę w złym świetle.

Poprzez coaching firmy KMKM – Key Message/Knowing Market otrzymacie Państwo właściwe „narzędzia” w przekonującej komunikacji międzykulturowej..

Ekspansja za granicę (Niemcy-Polska) - doradztwo

Planujecie Państwo współpracę z partnerami z Niemiec lub chcielibyście być obecni na niemieckim rynku? Lub odwrotnie, reprezentując firmę z Niemiec chcecie rozpocząć działalność w Polsce?
Oprócz doradztwa w dziedzinie organizacji oraz sprzedaży, poprzez coaching sprzedażowy pracowników, doradzimy Państwu także w zakresie prowadzenia rozmów i negocjacji z partnerami z Niemiec/Polski. Odpowiemy też na Państwa pytania i wątpliwości dotyczące różnic międzykulturowych.