Coaching sprzedażowy

Coaching sprzedażowy

Posiadacie Państwo wieloletnie doświadczenie jako specjalista ds. sprzedaży, Key Account Manager, kierownik sprzedaży i uczestniczyliście w wielu seminariach i szkoleniach? W działalności biznesowej na przestrzeni lat każdy z nas wyrabia przeróżne nawyki, które działają często przeciwko nam oraz natrafiamy na tzw. „martwe punkty” Podczas coachingu sprzedażowego ze mną możecie Państwo zidentyfikować owe „martwe punkty” i zoptymalizować Wasz osobisty styl sprzedaży.

Być może stoicie Państwo lub Wasi pracownicy przed ważnym projektem sprzedażowym lub przed negocjacjami z ważnym klientem i szukacie kogoś, kto Was wesprze i pomoże Wam wypracować optymalną strategię działania. Coaching sprzedażowy firmy KMKM – Key Message/Knowing Market jest właściwą odpowiedzią dla Państwa.

Business- i Executivecoaching

Chcecie Państwo wyznaczyć swoje cele biznesowe lub swojej firmy, znaleźć właściwe drogi do nich oraz przezwyciężyć trudności? Chcecie prowadzić efektywniej działalność biznesową w określonym warunkach tak wewnętrznych jak i zewnętrznych?

Oczekujecie, że Wasi pracownicy będą działać jak prawdziwy zespół a kadra zarządzająca przejmie odpowiedzialność motywując przy tym zespół.
Firma KMKM – Key Message/Knowing Market oferuje Business-i Executive coaching jako odpowiedź na Państwa oczekiwania.

Wykłady, przemówienia oraz moderowanie spotkań

Planujecie Państwo wydarzenie firmowe, np. spotkanie sił sprzedaży lub event z Państwa klientami? Szukacie mówców na tematy sprzedaż, prezentowanie, przywództwo, zespół lub biznes w Niemczech i w Polsce?
Oferujemy wykłady i przemówienia dopasowane do Państwa założeń i agendy wydarzenia. Więcej tutaj.

Coaching z przemówień publicznych

Musicie Państwo przemawiać lub prezentować przed klientami, przed przełożonymi bądź współpracownikami w firmie, w stowarzyszeniu bądź przed większą publicznością? Prawie każdy z nas jest zmuszony do prezentowania siebie, swoich pomysłów lub produktów. Pomożemy Państwu odnosić sukcesy w tej dziedzinie. Więcej tutaj.